ŠTAFETA - RELAY 2017
TERMÍNY REGISTRÁCIE - REGISTRATION DEADLINES
-
First registration: 20. 06. - 03. 07. 2016 CLOSED | UZATVORENÁ
-
Neskorá registrácia | Late registration: CLOSED | UZATVORENÁ
POSTUPOVÉ KOLO - ADVANCE ROUND
-
21. - 25. 11. 2016 PREBEHLO | OVER
UVEREJNENIE FINALISTOV - FINALISTS PUBLISHED
-
15. 12. UVEREJNENÉ | PUBLISHED
FINÁLOVÉ KOLO - FINAL ROUND
-
19 May 2017, UCM, Trnava PREBEHLO | OVER
- diplom | diploma
- zykové produkty pre jednotlivé jazyky budú uverejnené v novembri | language products for language categories will be published in November
Priebeh Štafeta 2017 | News Relay 2017
Výsledky PK: Postupujúce tímy
Výsledky sú zoradené podľa jazykov: AJ - NJ- RJ - ŠPJ
Postupujúce tímy obdržia e-pozvánky na Finálové kolo v súlade s pravidlami projektu (oznam o rozoslaní e-pozvánok bude uverejnený na tejto stránke).
Nepostupujúce tímy: pedagógovia si môžu vyžiadať Certifikáty o účasti pre seba a žiakov - členov tímov podľa pokynov v e-maili s výsledkami PK, ktoré boli rozoslané všetkým účastníkom PK 18. 12..
Všetkým tímom ďakujeme za účasť a postupujúcim tímom gratulujeme k postupu!
Kategória AJ A
Bees - ZŠ s MŠ E. A. Cernana, Vysoká nad Kysucou
SFBa - ZŠ s MŠ Banka
FLIERS - ZŠ s MŠ Orešie, Pezinok
IVKAPA - ZŠ P. J. Šafárika, Prievidza
Didacticus Stars - SZŠ Didacticus, Košice
Best of Drieňov - ZŠ Kpt. Nálepku, Drieňov
Kategória AJ B1
BEST - SOŠOaS, Galanta
SOSNO - SOŠ, Námestovo
Lions - ZŠ M. R. &Štefánika, Trebišov
Joviti - ZŠ Nesvady
SSOŠTA TEAM - SSOŠ, Poprad
Kategória AJ B2
Stars - Gymnázium, Liptovský Hrádok
English Minds - Gymnázium J. A. Komenského, Želiezovce
Owls - Gymnázium Kukučinova, Poprad
Kategória NJ A
Die GJAR-Bienen - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
Kategória NJ B1
Die Kätzchen - SOŠ V. Paulinyho-Tótha, Senica
Die GJAR-Sterne - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov
Kategória NJ B2
----
Kategória RJ A
Matriošky - ZŠ s MŠ, Školská, Turčianske Teplice
Kategória ŠPJ A
SSOŠŤÁCI - SSOŠ, Poprad
———
Postupové kolo prebehlo
Postupové kolo Štafety 2017 prebehlo. Registrované tímy sa ho zúčastnili tu.
Postupové kolo prebehlo v jazykoch: AJ, NJ, RJ a ŠPJ
Predbežný termín pre uverejnenie výsledkov a zoznamu tímov postupujúcich na Finálové kolo je 15. 12..
V ronaký deň bude uverejnený aj postup k zaslaniu e-Certifikátov o účasti pre nepostupujúce tímy.
———
E-POZVÁNKY rozoslané | E-INVITATIONS have been sent
Pozvánky na Postupové kolo boli rozoslané 4. a 5. 11.. Skontrolujte si prosím e-maily.
E-invitations to the Advance Round were sent on 4th and 5th November. Please, check your e-mails.